utorok 14. februára 2012

Sv.Valentín

14.február 2012


Valentín. Skutočný sviatok zaľúbených alebo obyčajný prežitok modernej doby? 


Všetci zaľúbení sú zrazu v strese. Obavy z tohto dňa sú prirodzené, neviete ako svoju polovičku obdarovať, máte obavy z toho, aby všetko dopadlo presne podľa predstáv, každý detail, každá drobnosť. Všetko musí byť výnimočné. Asi tento moment je tým správnym na to, aby sme si uvedomili ako veľmi sa mýlime.
Ak niekoho skutočne milujeme, a nemusí to byť zrovna náš partner, mali by sme mu to vravieť častejšie ako raz do roka. Taktiež vzdať tomuto človeku úctu a vďaku, prekvapiť ho a obdarovať. Nepotrebujeme médiá, ani iné aspekty k tomu, aby sme tak učinili.


Takže skutočný sviatok? Nie. Obyčajný prežitok? V žiadnom prípade! No snažme sa ľúbiť celý život tak, ako to cíti naše srdce, nie dátum v kalendári...:)


P.S.:
Dody, stal si sa mojim svetlom v čase, keď som už videl iba tmu.
Mami, si mojou oporou, za čo ťa budem vždy milovať.
Tati, si skvelý, že si mi splodil bračeka..
Majki, nedokážem si predstaviť svet, v ktorom by si nebol.
Andrej, poznám ťa krátko, no som vďačný za každú chvíľu s tebou.
Maťa, si to, čo každý chlap potrebuje - moja múza.
Pali, každá sekunda s tebou je proste meres!
Jurko, nikdy nezabudnem..

A PRETO VÁS NAVŽDY BUDEM MILOVAŤ! <3

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára