štvrtok 4. apríla 2013

Avada Kedavra, depka fuč!

04.Apríl 2013

Dobré správy! Vidím slnko! Na túto vetu sa teším už od novembra. Prognózy vravia, že už bude konečne teplejšie. To sú správy, ktoré chceme počúvať! Nie koľko áut dostalo šmyk a koľko policajtov si musí kupovať remeň za svoje.. Celsiusy a Fahrenheity chceme. A najlepšie v čo najväčších číslach..:) Je 15:00 a ja oficiálne uzatáram studené obdobie 12/13. Už nikdy viac! Zahodím konečne tú niekoľkomesačnú depresiu do zberu, lebo sme sa zhodli, že sa už na seba nemôžme ani pozerať. Mama vraví, že to mám z tej hudby, čo počúvam, no očividne nepozná rozdiel medzi krásnou britskou melanchóliou a klasickou slovenskou depresiou..! Najbližšie dni má prísť dážď, a preto vyzývam všetkých - nechajme dážniky doma a dovoľme mu zmyť všetko zlé, čo sa na nás za posledné mesiace nalepilo. Slnko opäť vyjde vysoko na oblohu a prebudí všetku krásu v nás aj mimo nás.





Ide leto. Ten čas, ktorý každý z nás tak miluje. Slnko, voda, relax, drinky, "všetci cecky venku".. Pripravme sa na to. Vychutnávajme si jedlo, spoznávajme nových ľudí, strácajme seba samých, lebo to je jediná cesta, ako sa môžme nachádzať. Ako vraví jedna úžasná nadácia: "Give love, share hope." 2013 je rokom zmien, aj preto šírme tú nádej, že všetko sa mení k lepšiemu. Kedysi ľuďom stačila nádej, aby dokázali všetko zlé prekonať. Prečo by nemala nám?


Rozlúčil by som sa vetou človeka, ktorého poznám krátko, no z tej energie praskajú poháre.. :))

"Som šťastný, keď som obklopený ľuďmi, ktorí sú šťastní, prekonávajú vlastné hranice a inšpirujú ma. Som šťastný, keď ideme jeden vedľa druhého, zaberieme celý chodník, kečup z hotdogu nám kvapká na prsty a spolu sa smejeme. Vtedy viem, že celé to má význam." - Bc.Patrik Igaz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára