24.február 2012
Mnohí bratislavčania majú túto tému už dávno vyjasnenú. Narážky typu: "Všetko čo prišlo z východu by sa tam malo aj urýchlene vrátiť," atď. Kde sa vôbec takáto rivalita vzala, takýto hnev? Väčšina v tom má jasno. Zaberajú miesto na "našom" trhu práce, majú priveľké alkoholické sklony, ich inteligencia sa s tou našou "nedáá" ani len porovnať a pod. Ježia sa mi chlpy už len pri tom ako to píšem, nie to byť schopný niečo také ešte vysloviť..
Čo sme to za ľudia? Prečo máme stále potrebu niekoho ponižovať a povyšovať samých seba? Sám by som to nazval asi závisťou. Závidime človeku to, čo sami napriek veľkej snahe často nedokážeme dosiahnuť. Obyčajný človek, ktorý je natoľko silný, aby opustil svoju domovinu a išiel skúšať šťastie niekam inam, nebodaj bol inteligentnejší alebo šikovnejší a dosiahol to, po čom sme my túžili a čo sa nám dosiahnuť nepodarilo. Nepredstaviteľné!
Každý jeden z nás je výnimočný a dokáže veľké veci, stačí tomu veriť. Čiže závisť znamená iba jednu vec. Veľmi jednoduchú. Je to emócia, ktorá pramení v našom vlastnom pocite menejcennosti...
S láskou, LX
piatok 24. februára 2012
nedeľa 19. februára 2012
Respect, bro..!
19.február 2012
Môj priateľ chcel dnes vyjadriť svoj postoj k tolerancií. Téma je to vďačná, tak som sa rozhodol predbehnúť.
Tolerancia - slovo, ktoré my egoisti často nevieme pochopiť. Slovo, ktoré by nám častokrát dokázalo ušetriť nejednu väčšiu hádku. Tolerancia, či už vo vzťahu alebo priateľstve, by mala vychádzať z oboch strán. Rešpekt a úctu si človek musí zaslúžiť, no prejaviť ju nie je až také zložité. Na jednej strane dokážeme, že nám na danej osobe záleží, a na strane druhej môžme očakávať rovnaké zaobchádzanie s nami.
Napríklad ja. Som veľký egoista a často dávam svoje potreby na prvé miesta v rebríčku. Moje názory, moje skúsenosti, moje záujmy a moje chute. Niekedy však mávam chvíľky, kedy chcem byť tolerantný a dávať ľuďom najavo, že aj ich potreby sú pre mňa dôležité.
Nie! Tí samotní ľudia sú pre mňa dôležitý, a práve preto - čím budem starší, tým viac budú pre mňa prioritní ľudia a ich potreby, než moje vlastné pôžitky, pretože všetci sme na jednej lodi a mali by sme tu byť jeden pre druhého. A tak vás prosím.. Zabudnime na seba a snažme sa aspoň párkrát do týždňa urobiť niečo aj pre iných.
Zn.: Spravme si život krajším.
štvrtok 16. februára 2012
Čo robím zle?!
16.február 2012
Poznáte ten pocit, keď ste si istý, že robíte vo svojom zamestnaní/živote všetko správne, no podľa správania ostatných by ste povedali, že tomu tak vôbec nie je? Neznášam to. V posledných dvoch rokoch som sa v tejto situácií ocitol už veľakrát. Negatívnou vecou je, že ma to vždy psychicky posunie minimálne o štyri kilometrové kroky späť.
Načo sa potom má človek snažiť? Načo chcieť byť výnimočným, keď sa to aj tak podarí iba máloktorému z nás? Nebudem nikomu tvrdiť, aby sme to robili pre svoj vlastný dobrý pocit, pretože v tomto prípade žiaľ náš osobný pocit nikoho netrápi. A ak môj pocit nikoho netrápi, prečo by som sa mal namáhať. Moje činy a rozhodnutia idú z môjho svedomia a presvedčenia, čiže ak sa s niekoho predstavami nezhodujú.. Nie som už ochotný hľadať chyby v sebe, pretože som si svojich chýb vedomý a s čistým srdcom ich dokážem priznať, no neznesiem, aby vo mne niekto hľadal chyby, ktoré tam nie sú. Vy áno?
Jeden chlap to raz vystihol:
Poznáte ten pocit, keď ste si istý, že robíte vo svojom zamestnaní/živote všetko správne, no podľa správania ostatných by ste povedali, že tomu tak vôbec nie je? Neznášam to. V posledných dvoch rokoch som sa v tejto situácií ocitol už veľakrát. Negatívnou vecou je, že ma to vždy psychicky posunie minimálne o štyri kilometrové kroky späť.
Načo sa potom má človek snažiť? Načo chcieť byť výnimočným, keď sa to aj tak podarí iba máloktorému z nás? Nebudem nikomu tvrdiť, aby sme to robili pre svoj vlastný dobrý pocit, pretože v tomto prípade žiaľ náš osobný pocit nikoho netrápi. A ak môj pocit nikoho netrápi, prečo by som sa mal namáhať. Moje činy a rozhodnutia idú z môjho svedomia a presvedčenia, čiže ak sa s niekoho predstavami nezhodujú.. Nie som už ochotný hľadať chyby v sebe, pretože som si svojich chýb vedomý a s čistým srdcom ich dokážem priznať, no neznesiem, aby vo mne niekto hľadal chyby, ktoré tam nie sú. Vy áno?
Jeden chlap to raz vystihol:
"If you want to make the world a better place, than look at yourself and make a change!" - (Man In the Mirror, M.J.)
utorok 14. februára 2012
Sv.Valentín
14.február 2012
Valentín. Skutočný sviatok zaľúbených alebo obyčajný prežitok modernej doby?
Všetci zaľúbení sú zrazu v strese. Obavy z tohto dňa sú prirodzené, neviete ako svoju polovičku obdarovať, máte obavy z toho, aby všetko dopadlo presne podľa predstáv, každý detail, každá drobnosť. Všetko musí byť výnimočné. Asi tento moment je tým správnym na to, aby sme si uvedomili ako veľmi sa mýlime.
Ak niekoho skutočne milujeme, a nemusí to byť zrovna náš partner, mali by sme mu to vravieť častejšie ako raz do roka. Taktiež vzdať tomuto človeku úctu a vďaku, prekvapiť ho a obdarovať. Nepotrebujeme médiá, ani iné aspekty k tomu, aby sme tak učinili.
Takže skutočný sviatok? Nie. Obyčajný prežitok? V žiadnom prípade! No snažme sa ľúbiť celý život tak, ako to cíti naše srdce, nie dátum v kalendári...:)
P.S.:
Valentín. Skutočný sviatok zaľúbených alebo obyčajný prežitok modernej doby?
Všetci zaľúbení sú zrazu v strese. Obavy z tohto dňa sú prirodzené, neviete ako svoju polovičku obdarovať, máte obavy z toho, aby všetko dopadlo presne podľa predstáv, každý detail, každá drobnosť. Všetko musí byť výnimočné. Asi tento moment je tým správnym na to, aby sme si uvedomili ako veľmi sa mýlime.
Ak niekoho skutočne milujeme, a nemusí to byť zrovna náš partner, mali by sme mu to vravieť častejšie ako raz do roka. Taktiež vzdať tomuto človeku úctu a vďaku, prekvapiť ho a obdarovať. Nepotrebujeme médiá, ani iné aspekty k tomu, aby sme tak učinili.
Takže skutočný sviatok? Nie. Obyčajný prežitok? V žiadnom prípade! No snažme sa ľúbiť celý život tak, ako to cíti naše srdce, nie dátum v kalendári...:)
P.S.:
Dody, stal si sa mojim svetlom v čase, keď som už videl iba tmu.
Mami, si mojou oporou, za čo ťa budem vždy milovať.
Tati, si skvelý, že si mi splodil bračeka..
Majki, nedokážem si predstaviť svet, v ktorom by si nebol.
Andrej, poznám ťa krátko, no som vďačný za každú chvíľu s tebou.
Maťa, si to, čo každý chlap potrebuje - moja múza.
Pali, každá sekunda s tebou je proste meres!
Jurko, nikdy nezabudnem..
A PRETO VÁS NAVŽDY BUDEM MILOVAŤ! <3
pondelok 13. februára 2012
Matky
13.február 2012
Matky a deti. Jediný vzťah, puto, ktoré nikto nepretrhne. Láska, ktorá je skutočne nekonečná. Cit, ktorý vždy bol, je a bude nenahraditeľný..
Nech už máme bolesti, útrapy, keď sa nám nedarí - vždy stoja pri nás, aj keď sú stovky kilometrov ďaleko. Celý život nám chcú iba to dobré, doprajú nám aj z ich posledného. Dalo by sa takto pokračovať veľmi dlho, no podstata veci je jasná. My ľúbime ich a oni nás, aj keď o tom možno často zapochybujeme. Ja osobne som vždy dospel k tomu, že matkine rady boli vždy tými správnymi, že jej myšlienky boli vždy tými opodstatnenými.
Aj keď sme niekedy, krutí - pretože my deti to máme v povahe - prirodzene chceme byť chytrejší, zbehlejší a úspešnejší ako naši rodičia, majme na mysli, že by sme mali zmúdrieť a dosiahnuť to všetko s ich pomocou. Oni nie sú našimi konkurentmi, no našimi najlepšími priateľmi.
Aj týmto by som chcel popriať mojej matke len to najlepšie k jej dnešným narodeninám, nech je i naďalej taká aká je, pretože je v tom najlepšia.
Matky a deti. Jediný vzťah, puto, ktoré nikto nepretrhne. Láska, ktorá je skutočne nekonečná. Cit, ktorý vždy bol, je a bude nenahraditeľný..
Nech už máme bolesti, útrapy, keď sa nám nedarí - vždy stoja pri nás, aj keď sú stovky kilometrov ďaleko. Celý život nám chcú iba to dobré, doprajú nám aj z ich posledného. Dalo by sa takto pokračovať veľmi dlho, no podstata veci je jasná. My ľúbime ich a oni nás, aj keď o tom možno často zapochybujeme. Ja osobne som vždy dospel k tomu, že matkine rady boli vždy tými správnymi, že jej myšlienky boli vždy tými opodstatnenými.
Aj keď sme niekedy, krutí - pretože my deti to máme v povahe - prirodzene chceme byť chytrejší, zbehlejší a úspešnejší ako naši rodičia, majme na mysli, že by sme mali zmúdrieť a dosiahnuť to všetko s ich pomocou. Oni nie sú našimi konkurentmi, no našimi najlepšími priateľmi.
Aj týmto by som chcel popriať mojej matke len to najlepšie k jej dnešným narodeninám, nech je i naďalej taká aká je, pretože je v tom najlepšia.
"ĽÚBIM ŤA!"
sobota 11. februára 2012
"Pišta! Nemáš nožík..?"
11.február 2012
Posuňme sa v negatívnych ľudských vlastnostiach o kúsok ďalej. Absolvoval som dnes jednu krásnu debatu, ktorá len potvrdila moje vlastné skúsenosti. Ako je to dávno, čo vám naposledy niekto vrazil nôž do chrbta? Úprimne..
Ľudská faloš. Veľmi častý a veľmi nepríjemný úkaz, ktorý žiaľ odhalíte neskoro alebo ešte neskôr. Človek je priam uspôsobený na pretvarovanie sa. Ľudia, ktorí nám denno-denne klamú do tváre o tom, akí sme krásni, inteligentní, šikovní, aké máme neskutočné nápady...
Pokračovať by sa dalo do nemoty. Smutné je, že akonáhle sa dotyčnej osobe otočíte chrbtom, akoby to bol niekto iný. Ohovorí vás na každom kroku, v práci na vás donáša za účelom svojho vlastného kariérneho rastu, pretože je omnoho ľahšie tlačiť sa niekomu do rekta ako skutočne niečo dokázať vlastnými schopnosťami.
Prečo musíme takýchto ľudí neustále stretávať? Prečo si búchame vždy hlavu o stenu, ako sme niekomu takému mohli dôverovať? Odpoveď je ľahká. Pretože sme jednými z mála vyvolených, ktorí považujú uvedené správanie za absolútne nepochopiteľné.
Žiaľ, opäť je to niečo, čo nedokážeme vyriešiť, a preto berme každé nasledujúce stretnutie s pretvárkou ako našu vlastnú výhodu. Výhodu, že sme sa takých ľudí naučili konečne rozpoznať..
LX
Posuňme sa v negatívnych ľudských vlastnostiach o kúsok ďalej. Absolvoval som dnes jednu krásnu debatu, ktorá len potvrdila moje vlastné skúsenosti. Ako je to dávno, čo vám naposledy niekto vrazil nôž do chrbta? Úprimne..
Ľudská faloš. Veľmi častý a veľmi nepríjemný úkaz, ktorý žiaľ odhalíte neskoro alebo ešte neskôr. Človek je priam uspôsobený na pretvarovanie sa. Ľudia, ktorí nám denno-denne klamú do tváre o tom, akí sme krásni, inteligentní, šikovní, aké máme neskutočné nápady...
Pokračovať by sa dalo do nemoty. Smutné je, že akonáhle sa dotyčnej osobe otočíte chrbtom, akoby to bol niekto iný. Ohovorí vás na každom kroku, v práci na vás donáša za účelom svojho vlastného kariérneho rastu, pretože je omnoho ľahšie tlačiť sa niekomu do rekta ako skutočne niečo dokázať vlastnými schopnosťami.
Prečo musíme takýchto ľudí neustále stretávať? Prečo si búchame vždy hlavu o stenu, ako sme niekomu takému mohli dôverovať? Odpoveď je ľahká. Pretože sme jednými z mála vyvolených, ktorí považujú uvedené správanie za absolútne nepochopiteľné.
Žiaľ, opäť je to niečo, čo nedokážeme vyriešiť, a preto berme každé nasledujúce stretnutie s pretvárkou ako našu vlastnú výhodu. Výhodu, že sme sa takých ľudí naučili konečne rozpoznať..
LX
10.február 2012
Dnešný deň by som chcel zakončiť stručným mottom.
"Nebuďme príliš zahľadení sami do seba, môže nám to spôsobiť isté životné prekážky.."Dobrú noc.. :-)
štvrtok 9. februára 2012
In vino veritas
9.február 2012
Zdroj energie mi odpočítava posledných 30 minút, tak budem stručný. Práve som prišiel z práce. Odkrútil som si ďaľšiu hodinu naviac a zisťujem, že nadčasy sa stávajú novou rutinou.
Poviete si: "Nevadí mi to, veď aj tak som šťastný, že robím prácu, ktorá ma baví.."
No časom sa tu objaví nová otázka. "Prečo sa mi zdá, že nie som ohodnotený dostatočne?"
Robím si svoju prácu svedomito, precízne a neexistuje pre mňa slovo "nedá sa".. Prečo si tieto podstatné detaily nie je nikto schopný všimnúť? A zrazu zisťujete ako sa tieto otázky nabaľujú jedna za druhou.
Jediný záver, ku ktorému som sa po dlhej dobe dostal je, že nemá význam bojovať s veternými mlynmi. Je v tom iba jedna charakterová črta. Ľudská chamtivosť.
Človek, umiestnený na vrchu pyramídy je vždy ohodnotený najlepšie. Žiaľ časom zistí, že keď dokáže ušetriť na subjektoch pod ním, bude schopný odmeniť seba ešte väčšmi. Vy zrazu iba zisťujete, že nie je rozpočet na nový inventár, že o odmenách môžete maximálne tak snívať, nehovoriac o možnom povýšení, ktoré si myslíte, že by bolo zaslúžené.. Stačí na to jedna veta, ktorú nemáte možnosť napadnúť: "Žiaľ, váš výkon nebol dostatočný, snažte sa viac."
Správnym rozhodnutím je zmena taktiky. Peniaze ničia charakter - dokázaný fakt. Práve preto nerobte veci tak, aby ste presviedčali o svojej dokonalosti iných. Robte ich tak, aby ste každý večer líhali do postele s pocitom, že môžte byť pyšní sami na seba...
---------------
S láskou,
LX
Zdroj energie mi odpočítava posledných 30 minút, tak budem stručný. Práve som prišiel z práce. Odkrútil som si ďaľšiu hodinu naviac a zisťujem, že nadčasy sa stávajú novou rutinou.
Poviete si: "Nevadí mi to, veď aj tak som šťastný, že robím prácu, ktorá ma baví.."
No časom sa tu objaví nová otázka. "Prečo sa mi zdá, že nie som ohodnotený dostatočne?"
Robím si svoju prácu svedomito, precízne a neexistuje pre mňa slovo "nedá sa".. Prečo si tieto podstatné detaily nie je nikto schopný všimnúť? A zrazu zisťujete ako sa tieto otázky nabaľujú jedna za druhou.
Jediný záver, ku ktorému som sa po dlhej dobe dostal je, že nemá význam bojovať s veternými mlynmi. Je v tom iba jedna charakterová črta. Ľudská chamtivosť.
Človek, umiestnený na vrchu pyramídy je vždy ohodnotený najlepšie. Žiaľ časom zistí, že keď dokáže ušetriť na subjektoch pod ním, bude schopný odmeniť seba ešte väčšmi. Vy zrazu iba zisťujete, že nie je rozpočet na nový inventár, že o odmenách môžete maximálne tak snívať, nehovoriac o možnom povýšení, ktoré si myslíte, že by bolo zaslúžené.. Stačí na to jedna veta, ktorú nemáte možnosť napadnúť: "Žiaľ, váš výkon nebol dostatočný, snažte sa viac."
Správnym rozhodnutím je zmena taktiky. Peniaze ničia charakter - dokázaný fakt. Práve preto nerobte veci tak, aby ste presviedčali o svojej dokonalosti iných. Robte ich tak, aby ste každý večer líhali do postele s pocitom, že môžte byť pyšní sami na seba...
---------------
S láskou,
LX
streda 8. februára 2012
Homosexualita, aneb "hleď si svého"..
8.február 2012
Dnes by som sa chcel vyjadriť k téme, ktorá sa ma žiaľ (či vďakabohu) neodlúčiteľne týka. Nechcem tu riešiť žiadne pre a proti a prečo, etc..
Tento jav je tu už veľmi dlho na to, aby sme si mohli myslieť, že na ňom niečo zmeníme alebo nejak radikálne ovplyvníme. Opäť sa dostávam k svojim predošlým myšlienkám. Všetko je to o ľudskom zmýšlaní.
Homosexuálov je na svete viac, ako si mnohí dokážeme pripustiť.
A žiaľ iba vďaka exhibicionistickej minorite sme neznášaní. Pretože obyčajný človek si pod slovom gay nepredstaví upraveného a slušného podnikateľa, ktorý nikoho neobťažuje, ale chlapa v ružovom tričku s tenkým hlasom a "rúčkami v bok"..! Nie som žiaden Platón a nevravím, že nás treba uctievať. Jediné, čo väčšina z nás chce je, aby nás tolerovali. Aby som mohol chytiť človeka, ktorého milujem na ulici za ruku bez obáv z toho, že ma niekto zmláti alebo opľuje. Netúžim po výchove detí, ani po tom, aby mojej orientácií niekto tlieskal. Chcem sa iba cítiť bezpečne a mať takú istú možnosť milovať a byť milovaný ako vy.
Mojim názorom teda zostáva fakt, že pokiaľ nepočúvam Gloriu Gaynor na plné pecky v TVOJEJ obývačke, tak nemáš právo ma odsudzovať ani mi znepríjemňovať život..!
Dnes by som sa chcel vyjadriť k téme, ktorá sa ma žiaľ (či vďakabohu) neodlúčiteľne týka. Nechcem tu riešiť žiadne pre a proti a prečo, etc..
Tento jav je tu už veľmi dlho na to, aby sme si mohli myslieť, že na ňom niečo zmeníme alebo nejak radikálne ovplyvníme. Opäť sa dostávam k svojim predošlým myšlienkám. Všetko je to o ľudskom zmýšlaní.
"Áno, som gay..."V momente ako som si túto skutočnosť uvedomil a dokázal ju prijať, čo bolo ťažšie ako si možno niektorí z vás myslia, mi zo srdca spadol obrovský balvan, záťaž, ktorá mi znepríjemňovala život. Moji blízki to na moje počudovanie strávili ľahšie ako ja sám, z čoho som mal nesmiernu radosť. Od toho momentu žijem sám so sebou, šťastný a psychicky vyrovnaný, pretože som tým - kým som - a nemusím nič skrývať. Ľudí naokolo so svojou orientáciou neobťažujem a rovnako nechcem byť obťažovaný. To čo sa odohráva za dverami MOJEJ izby nemusí nikoho trápiť. No žiaľ, ľudí to trápi, a niekedy až priveľmi.
Homosexuálov je na svete viac, ako si mnohí dokážeme pripustiť.
A žiaľ iba vďaka exhibicionistickej minorite sme neznášaní. Pretože obyčajný človek si pod slovom gay nepredstaví upraveného a slušného podnikateľa, ktorý nikoho neobťažuje, ale chlapa v ružovom tričku s tenkým hlasom a "rúčkami v bok"..! Nie som žiaden Platón a nevravím, že nás treba uctievať. Jediné, čo väčšina z nás chce je, aby nás tolerovali. Aby som mohol chytiť človeka, ktorého milujem na ulici za ruku bez obáv z toho, že ma niekto zmláti alebo opľuje. Netúžim po výchove detí, ani po tom, aby mojej orientácií niekto tlieskal. Chcem sa iba cítiť bezpečne a mať takú istú možnosť milovať a byť milovaný ako vy.
Mojim názorom teda zostáva fakt, že pokiaľ nepočúvam Gloriu Gaynor na plné pecky v TVOJEJ obývačke, tak nemáš právo ma odsudzovať ani mi znepríjemňovať život..!
"Túto cestu som si nevybral, no nehanbím sa ňou ísť - s hlavou vztýčenou a svedomím čistým..."
utorok 7. februára 2012
Prečo blog?
7. február 2012
Je 01:29 ráno, a ja sa snažím o svoj prvý blog. Blog - tá imaginárna vec na zdieľanie myšlienok a názorov. Kto vôbec tieto bullshity číta?
Môj život začína opäť nenápadne meniť smer jazdy a ja nedisciplinovane stepujem na mieste a čakám na výsledok. Moje pocity sa striedajú rýchlosťou blesku a často už neviem, čo si myslieť. Naozaj sa tento svet rúti bezhlavo do záhuby? S vekom prichádzajú myšlienky, ktoré ma nikdy predtým netrápili a zrazu nechápem, ako som si to doteraz mohol nevšímať...
Dnešná majorita ľudí postráda základné charakterové vlastnosti, ktoré som si myslel, že ešte pred nedávnom boli samozrejmosťou. Mám na mysli slová ako sebaúcta, čestnosť, úprimnosť a hlavne nezištnosť.. Peniaze a statky hýbu svetom, vždy tomu tak bolo a bude, no napriek tejto skutočnosti.. Nedal by sa život pojímať v trochu inom svetle? Jeden môj známy dnes vyslovil vetu, ktorú som si nemohol nezapamätať:
muž, na prvý pohľad topiaci sa v peniazoch, no na pohľad druhý človek, ktorého bohatstvo nepremohlo. Človek, ktorý si vie užiť život naplno tým, že môže pomôcť iným. Človek, ktorý je šťastny', keď si môže sadnúť s priateľom na lavičku a vychutnať si letný vánok hrajúci sa s jeho dlhými vlasmi..
To, čo ma dnes trápi najviac je, že práve takýchto ľudí je na svete čím ďalej, tým menej..
----------------
Faithfully
LX
Je 01:29 ráno, a ja sa snažím o svoj prvý blog. Blog - tá imaginárna vec na zdieľanie myšlienok a názorov. Kto vôbec tieto bullshity číta?
Môj život začína opäť nenápadne meniť smer jazdy a ja nedisciplinovane stepujem na mieste a čakám na výsledok. Moje pocity sa striedajú rýchlosťou blesku a často už neviem, čo si myslieť. Naozaj sa tento svet rúti bezhlavo do záhuby? S vekom prichádzajú myšlienky, ktoré ma nikdy predtým netrápili a zrazu nechápem, ako som si to doteraz mohol nevšímať...
Dnešná majorita ľudí postráda základné charakterové vlastnosti, ktoré som si myslel, že ešte pred nedávnom boli samozrejmosťou. Mám na mysli slová ako sebaúcta, čestnosť, úprimnosť a hlavne nezištnosť.. Peniaze a statky hýbu svetom, vždy tomu tak bolo a bude, no napriek tejto skutočnosti.. Nedal by sa život pojímať v trochu inom svetle? Jeden môj známy dnes vyslovil vetu, ktorú som si nemohol nezapamätať:
"Peniaze ti síce dávajú väčšiu slobodu, no nie su potrebné natoľko, aby si si slobodu nemohol užiť." - by Stanley,
muž, na prvý pohľad topiaci sa v peniazoch, no na pohľad druhý človek, ktorého bohatstvo nepremohlo. Človek, ktorý si vie užiť život naplno tým, že môže pomôcť iným. Človek, ktorý je šťastny', keď si môže sadnúť s priateľom na lavičku a vychutnať si letný vánok hrajúci sa s jeho dlhými vlasmi..
To, čo ma dnes trápi najviac je, že práve takýchto ľudí je na svete čím ďalej, tým menej..
----------------
Faithfully
LX
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)



